Доброго дня! Скажіть будь-ласка, чи буде колись озвучка українською цього серіалу?)) Як було б чудово, якщо б вирішили озвучити GAP💚 (нещодавно дізналась, що укр фандом цього серіалу дуже великий, це б порадувало фанів)
Дякую за вашу працю!
Дякуємо за підтримку! Ми розглядаємо зараз ідею озвучення цього лакорну 😊
💗💗💗Дуже дякую, я особисто дуже чекаю!
Дорама топ з озвучкою так ще топче стало)
дорама топ дякую за переклад)
Озвучка це щось нереально космічне , насолода для вушок. Дякую команді і за неї і за саби. Ви найкращі!!!А що стосовно дорами - скоріш не зайшла , ну дууууже затягнуто хоч и коротенька, дивилась постійно перемотуючи, просто з палця тягнули. Вийшло ні про що , прісно , беземоційно , одноманітно, хімії не помітила взагалі. Я коли бачу що Корея, частіше за все, не почну дивитись , бо вони прям помітно на пару кроків позаду Таїланда, тож одразу на щось дивовижне не очікувала . Просто тут мої улюблені шаблони : від ненависті до кохання , емоційне гойдалки сприйняття, " пару крапель алкоголю - головний рушій яою"))Тому хочаб за них - 4/10
Фільм 100/10 дууууже атмосферно вкінці трохи було лячно а так сама картина більше містична та загадкова. Однозначно мій улюблений!
Дякую за переклад))
Хороша, мила дорама.
Така милота , гріє серденько . Актори дуже вдало підібрані, їх гра сподобалась. З цього дійсно можна булу б зробити повноцінну дораму на 12 серій по годині , бо, інколи, сприймалось витягнутими шматками , зашвидко розвинулось до фіналу. Тому оціночка 9/10 , на вечір відпочинку саме те : без скла , драми , хвилювань . Порція відбірної милоти. Але, на мою думку, Корея все ще трохи недотягує до Таїланда в цьому напрямку.
Дуже дуже дякую за переклад. Актори просто ідеально підібрані!!!
Боже, яка я вдячна за переклад цієї чудової дорами)))) Дорама на одному подиху, в ній є все) я і посміялась і поплакала) найкраще, що я бачила за останній час) однозначно 1000000/10
Дякую за українську озвучку це дуже важливо в такий час
Не втрималась, і передивилась ще раз... Один із улюблених BL серіаліа
в чому різниця між фільмом та серіалом? бо знаю, що є ще фільм
Фільм є прямим продовженням серіалу.
Озвучка чудова.Чи буде продовження?
Гарна українка я! 😂😂😂😂😂
Кінець другої серії мене вбив
О ВСЕСВІТ, стільки екшену, особливо як в останній серії, я в житті ще не бачила..! Кінн з Прошем такі солодесенькі, я не можу, наскільки ж вони милі, просто плачу ТоТ і безмежно рада за Вегаса й Піта !! так хвилювалась за них ! ну й авжеж Порчай з Кімом, теж красунчики хіхіхі =) обожнюю їх всіх !!! абсолютно точно увійде в число улюблених лакорнів !
дуже дуже дууужжее дякую за переклад !!!! <333
Фільм заснований на однойменній серії японської манги Дайсуке Ігарасі, яка була вперше опублікована у 2002 році та екранізована у 2014 та 2015 роках у вигляді двох фільмів з якими я вам рекомендую ознайомитись. Якщо це читають адміни, то запишіть у список майбутніх перекладів Little Forest: Summer/Autumn (2014), Little Forest: Winter/Spring (2015)🙂. Чудові фільми. Якщо так можна виразитись фільми медитації, релаксатори.
Стрічка, здається, має на меті висвітлити одну з проблем корейського суспільства: важкий стрес, якому піддаються ті, хто живе насамперед у мегаполісах, що випливає з нестійких рівнів конкурентоспроможності та соціального кар’єризму, до яких дійшло суспільство цієї країни.
Історія молодої дівчини, яка повертається до будинку свого дитинства, у традиційне корейське село, після того, як виїхала у велике місто в гонитві за тим, що виявилося недосяжною мрією
Повернення до витоків і втеча від хаосу міста, в якому вона зазнала важких розчарувань, є для неї перш за все способом відновити контроль над своїм минулим, передусім у зв’язку з розривом, спричиненим залишенням її матір'ю, про яку вона має лише спорадичні новини, і спробою через саме минуле перезапустити своє життя.
У рідному місті вона возз’єднується з двома своїми друзями дитинства. Че Ха це та, що ніколи не залишала село і працює у банку в містечку поряд, ненавидячи це та мріючи втекти, тоді як Ин Сук, після періоду життя та роботи в місті, визначився і вирішив будувати своє майбутнє як фермер у селі. Вони представляють два обличчя та дві протилежні реакції на одне й те саме сільське виховання, а Хе Вон поки десь посередині.
Фільм про переоцінку пріоритетів і потреб.
Хто книжкучитав там є якесь продовження,чи це все?
Там ще й декілька екстр є, як Вансяні дітей виховували й дяді Жені, стогонами Вей Іна, спати не давали😂😂😂
Мила дорама, дякую за субтитри. Мені сподобалась пісня, що звучить на початку серії, і я хотіла б дізнатися, чи є повна її версія?
Ммм,зворушливо ....Мок більше ніж всі психологи разом , щоб допомогти хоче сам зрозуміти ,яка саме допомога потрібна ,і здається рішення є ....лакорн зачепив 👍
ЧАСТИНА 2.
Дон Су гроші теж потрібні, але його мотив більше пов'язаний з його минулим.Мун Со Йон вирішує співпрацювати, бо дитині вона все одно дати нічого не може, а так хоч сім'ю матиме, а гроші не будуть зайвими, щоб переховуватись. Вона зумисне намагається не прив'язуватись до дитини, але видно, що їй це дається важко.
Дон Су ненавидів таких, як Со Йон і зокрема її також, бо був покинутим немовлям, але ця подорож змінила його. Він сказав Со Йон, що коли дивиться на неї йому стає легше, розуміючи через що могла проходити його мати, більше не засуджуючи її, думаючи, що у неї була вагома причина кинути його. На що дівчина відповіла, що він не зобов'язаний її пробачати та не скасовує того факту, що вона була жахливою матір'ю, підсумовуючи це на своєму прикладі, говорячи, що її син ніколи не пробачить її. Дон Су зауважив Со Йон, що вона це зробила, бажаючи позбавити дитину ярлика сина вбивці. Мун Со Йон сказала: "Все ж таки я його покинула".
Коли ж на Мун Со Йон все-таки вийшла поліція, мати зробила найкращий вибір і для дитини, і для себе, який тільки міг бути.
Розповідь немає на меті показати, що правильно, а що неправильно, не намагається донести своє бачення, немає наміченого вектора, не звинувачує когось конкретно. Цей фільм є дискурсом, що залишає порушенні питання висіти в повітрі, зображаючи людей, які хочуть сміятись, відчувати, але живуть життям, яке не обирали.Ця майстерна драма має майже неможливу витонченість і співчуття Корееди в кожній сцені, ще більше демонструючи його здатність розповідати емоційно чисту історію, не перетворюючи її на мелодраму.
Фінал, логічний, реалістичний та одночасно відкритий, який наштовхує на додаткові роздуми.
Превелике дякую вам за переклад цієї чудової дорами! Це неймовірна історія! І, найкраща дорама року, як на мене. Тут є усе: гарна комедія, чуттєва романтика, елемент детективу (чи точніше трилеру?)
Це тайтл, однозначно вартий уваги і витраченого на нього часу!
Залили мені весь екран кров'ю. Думала, що колись це зупиниться, а ні, з часом крові і м'яса просто ставало ще більше. Ідеальний фільм на один раз, щоб відвести душу)) Ідея, в принципі, непогана, я б навіть подивилася продовження, кінець явно на це натякає. Поліціянтку тільки шкода, ну і та: крові тут чимало, навіть забагато.
Дякую за переклад та озвучення!
Дякую за субтитри українською ❤️
назва дивно перекладена, який він вартівник, лінчувальник! Суд Лінча — вчиняти самосуд
Вітаю! Я автор перекладу назви і можу пояснити, чому "Вартівник". По-перше, якщо дивитись з погляду назви дорами, то "Вартівник" звучить цікавіше та приємніше за "Лінчувальник". По-друге, переклад цієї дорами робиться під озвучку і Вартівник краще попадає в губи акторів ніж Лінчувальник. По-третє, якщо враховувати, що це його псевдонім, то знову ж таки, Вартівник краще пасує. Лінчувальник надто кострубато та не вишукано.По-четверте, сенс в цій назві присутній, адже він на варті закону(в своєму власному трактуванні) й карає тих, хто його порушує.
Класика. Прикольно. Саме в планах зробити підбірку зимових, різдвяних, новорічних фільмів та дорам. Зазначу, що є українською від Bambooua.
ЧАСТИНА 1.
Південнокорейський фільм від японського режисера та сценариста. Хірокадзу Корееда поїхав до Південної Кореї, щоб розповісти цю історію, частково тому, що в цій країні частіше використовують те, що називається «бейбі-бокси».Але є підозри, що це також для того, щоб попрацювати з Сон Кан Хо.
Стрічка торкається багатьох тем, таких як аборти, домашнє насильство, покинуті діти, безпліддя, усиновлення, але не стосується безпосередньо, не розглядаючи кожне питання детально залишаючи простір для роздумів.
Фільм про людей, які не помітні для суспільства, які є його продуктом, а за своєю суттю сприймаються ним осудливо. Здавалося б, що люди, які готові продати немовля як найдорожче є безперечно аморальними, але якщо детально розібрати це й термін вони не зовсім туди вписуються, тому що як мінімум такі люди не розрізняли б понять добра і зла від слова зовсім. Корееда ніколи не засуджує своїх героїв, але представляє їхні недоліки. Він розуміє, що люди, які роблять неймовірне, часто опиняються перед такими рішеннями на життєвому шляху, який вони ніколи не планували. Вони часто просто вибирають кращу розвилку на важкому шляху. Автор знаходить спосіб зробити їхні рішення справжніми та зрозумілими.
Мун Со Йон молода мати, яка залишає дитину біля бейбі-боксу, що знаходиться при церкві, де доглядають за дітьми. Уже з цього моменту в фільмі розпочинається дискусія: чи то держава потурає розповсюдженню безвідповідальних матерів, чи цим жінкам не потрібно було народжувати, чи органи зі справ опіки не виконують свою справу, чи будь-які інші органи, які мали б надавати допомогу таким жінкам. Со Йон хотіла цю дитину, але біологічний батько примушував її до аборту, вона все-таки родила в надії, що все зміниться, але ні. Згодом за дівчиною та немовлям почала полювати мафія, питанням часу було коли до її розшуку приєднається поліція. Вона вирішує залишити дитину розуміючи, що у неї зараз немає можливості доглядати за нею, також невідомо що з нею зробить мафія, ну й на додачу, щоб бути менш помітною для поліції.
Одночасно з тим дівчина вагається чи заслуговує дитя такого життя, залишаючи дитину не в боксі, а на холодній землі віддаючи її долі. Зрештою вона розуміє, що вчинила неправильно, принаймні не їй вирішувати, коли зупиниться життя того, кому вона його дала та повертається, щоб забрати, чи просто переконатись, що з ним все добре, але її дитини там не було.
Дон Су працівник церкви на неповний робочий день разом зі своїм спільником Сан Хьоном продають дітей з бейбі-боксу. Дон Су розуміючи, що з поверненням матері все може ускладнитись, розкриває їй усі карти. З одного боку це не законно. З іншого, що краще, те, що дитина матиме сім'ю чи з більшою ймовірністю зростатиме в дитячому будинку? Але й благодійністю це не назвеш. Основний мотив для Сан Хьона це гроші, адже у нього багато боргів, а також він мріяв повернутись в сім'ю до колишньої та своєї доньки.
На думку фахівців індустрії це одна з найгірших дорам 2023 року. З того списку, що вони представили з частиною погоджуюсь, а іншу частину не дивився. Навіть не знаю чи варто починати, бо підозрюю, що там щось наліпили, з огляду на те як її сприйняли вдома.