Субтитри

Залишити коментар

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Коментарів: (7)

09.04.2024 - 22:04

Що до чого і з чим то їсти? 

Сценаристами "Пульґасаля" були ті, хто написали сценарій до 16 серійної драми "The Guest" (2018), яка мені сподобалась і яку я рекомендую до перегляду, але тут не так все добре.  

Проблема полягає в невитриманому темпі сюжету. Початок історії інтригуючий, по моєму особистому сприйняттю темп тримався до 10 серії, але з 11 до 15 були з водичкою та з краплями того, що підштовхує нас до фіналу. Мені не відомо чи автори самі розраховували робити 16 серійний проєкт, чи на те були інші причини. Чи то вони хотіли нав'язати нам образ новоствореної сім'ї, що має ніби сенс з огляду на фінал, щоб додати якоїсь емоційності, але все ж це треба було зробити компактніше, принаймні епізодів 14. В останніх хвилинах 15 епізоду починається фінал і ми переходимо у 16-й, який тебе витягає з тієї ванни з водою, яка накопичилась за останні декілька епізодів, витирає рушничком, сушить вмощує назад в комфортне середовище. У фіналі все підігнано, все розставлено по місцях, але деякі моменти треба зрозуміти самим споглядаючи за тим, що відбувається в кадрі співставляючи з тим, що було на початку. 

Хай там як, але сама історія мені видальсь цікавою. Якби не ці декілька епізодів перед фіналом, які ускладнюють мені процес рекомендації цього дійства, попри те, що в них було трохи екшену, але є люди, яким сподобалось все. 

Іншими словами прийнятя рішення дивитись чи ні за вами. Зі свого власного досвіду скажу, що після 10 серії може бути відчуття затягнутості, де підгодовуватимуть крихтами, які проливатимуть світло на основну історію.  

Фіналом задоволений, хоча є питання до останніх хвилин сюжету, які дещо порушили правила, можливо, в потойбічі їм зробили вийняток після стількох років блукань, бо був момент, де говорилось що таке можливо.

23.02.2024 - 16:02

Подивилась дораму за один день, хоча дуже довго її відкладала - не повторюйте моїх помилок, адже це найкраще, що я бачила😍

герої - неймовірні, сюжет - ваууу, стільки неочікуваних поворотів😍

обовʼязково рекомендую подивитись😍🌄⚡️

21.02.2024 - 10:02

Мені страшенно подобається цей серіал!! Він шикарний. ДУЖЕ ДЯКУЮ за переклад!! І дуже сильно чекаю наступну серію!

17.02.2024 - 23:02

Чекаємо продовження 💫

Усій команді дякую за працю!!

30.11.2023 - 22:11

Чудова дорама! Хочу продовження! Дякую за переклад❤️

03.10.2023 - 21:10

Коли  пробувала дивитись раніше, то дорама не зайшла, а от коли вирішила почати заново дивитись, то виявилось, що дорама дуже цікава. Надіюсь, що скоро появляться нові серії, а поки що збережу в закладках.

22.09.2023 - 10:09

Не знаю що там буде далі, але перші дві серії просто супер. Цікаво, атмосферно, гарно, хочеться дивитися далі. Дякую за переклад!