Жанри

Дорами з українською озвучкою та українськими субтитрами дивитися онлайн різних жанрів та країн.

Ласкаво просимо на сайт корейських, китайських, японських та інших азійських серіалів, а також фільмів, які відомі під загальною назвою дорами. Зручна навігація допоможе без зусиль знайти дораму до душі. Це може бути легка комедія, чи детективна історія, чи трилер, бойовик, історія минулих століть, любовна мелодрама, захоплююча пригода, жаліслива драма, інтригуюча фантастика, гарне, неймовірне фентезі, спортивні досягнення або фільми жахів, від яких холоне кров. Залишайтеся з нами, діліться коментарями та враженнями з іншими користувачами, можливо, саме завдяки вашому відгуку хтось відкриє для себе чудовий і різноманітний світ дорам.
На сторінці будь-якого проєкту зібрана актуальна інформація: тут є сюжет, список акторів і режисерів, які брали участь у його створенні, трейлери, які допоможуть визначитися з вибором. Розпочати перегляд можна перейшовши на сторінку епізоду, яка доповнена детальною інформацією про окрему серію: описом, тривалістю та подробицями прем'єри.

Уже почали дивитися безкоштовно дорами? Ви завжди можете поділитися своєю думкою в коментарях, написати відгук або поставити власну оцінку для окремої серії чи серіалу. Завдяки цьому інші користувачі зможуть дізнатися про цікаві серіали, у виборі яких їм допоможете особисто ви, або ж навпаки відмовитися і не витрачати час на нудний серіал з нецікавим сюжетом.

Ми щодня оновлюємо контент сайту і швидко додаємо останні новинки одразу ж після прем'єри та озвучки до них у міру виходу, щоб ви не пропустили нові дорами.
У будь-який час дня і ночі ви можете зайти на BambooUa і почати дивитися серіали з Південної Кореї, Китаю, Японії, Таїланду і Тайваню з українською озвучкою онлайн безкоштовно або ж поспілкуватися в коментарях онлайн з іншими користувачами. Прямо зараз ми розробляємо безліч оновлень і функцій, яким немає аналогів серед конкурентів, для вашої зручності!
Приємного перегляду!