Субтитри

Озвучення

Залишити коментар

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Коментарів: (20)

08.04.2024 - 20:04

Дякую за переклад, неймовірно приємно дивитися дорами українською у вашому озвученні)))


Мей
Мей
03.04.2024 - 01:04

Щиро дякую за переклад! Ви кращі <3

Мей
Мей
30.03.2024 - 22:03

Хотілося б додивитися дораму з нашим озвученням. Дуже чекаю. Дякую.

18.03.2024 - 10:03

дуже класна дорама, рекомендую до перегляду, актори топ, сюжет цікавий)

14.03.2024 - 20:03

Дивився давно цю дораму з субтитрами, а тут бачу активно озвучення підвозять, тож закину свій старий відгук.

Квітка зла - це прекрасний детектив наповнений емоціями та сюжетними поворотами. 
Дивився на одному подиху. З першої серії як вдихнув, так і на останній видихнув.
Прекрасно створені атмосфера та антураж, завдяки яким занурюєшся в історію. Дорама постійно тримає в напружені, немає відчуття затягнутості. Це саме той випадок коли проковтуєш серію за серією, прилипаючи до крісла, бажаючи, щоб смаколики та чай не закінчувались.

Як правило, коли мова йде про детектив це має бути заплутана загадка, яку треба розгадати. Як тільки її розплутують у більшості випадків ми забуваємо про фільм. Корейські сценаристи балансують приділяючи увагу не лише основному сюжету, а й персонажам. Їхні історії сповненні драмою, переживанням, болем, розпачем, стражданням, коханням, радістю. Який би сюжет не був ви його не запам'ятаєте, якщо немає переконливих дійових осіб. Історія запам'ятовується не сама по собі, а завдяки персонажам, яких актори втілювали на екрані.

На мою думку, І Джун Гі та Мун Че Вон впорались чудово створивши особливу хімію. Інші персонажі також запам'ятовуються і є не менш важливі для сюжету. Серіал демонструє чудові сімейні зв'язки та критикує упереджену поведінку суспільства, наполягає на тому, що завжди потрібно залишатись Людиною, щоб не трапилось.

Дорама неймовірно захоплює у ній є все детектив, мелодрама, трилер, кримінал, драма і справжня історія кохання.

Гість Skygirl
Гість Skygirl
06.03.2024 - 23:03

Нарешті хімія між акторами, в яку віриш і не банальний сюжет. Сподобалася) Дякую команді за переклад

26.02.2024 - 14:02

Неймовірна дорама!


21.02.2024 - 09:02

Дуже класний серіал, дякую за переклад!

Сіла подивитися одну серію і відірвалась лише зранку, коли додивилась останню:))) Можливо концентрація психів і роялів трішечки завелика, але стосунки між головними героями протягом всієї історії були такі чудові:))

17.02.2024 - 13:02

Сподобалося сильно сильно🥺

Безкінечно дякую за переклад;) 

17.02.2024 - 12:02

Додивилася ще вчора,очі запухшіі,і дуже сподобалась маленька Ін Ха,чудо дівчинка

13.12.2023 - 22:12

одна з моїх найулюбленіших дорам, тому дуже рада, що знайшла її тут з українськими субтитрами, буду передивлятися:) дуже дякую вам за старанну працю!!♡

01.11.2023 - 14:11

Я рада, що знайшла цей серіал у перекладі на українську мову з субтитрами. Дякую тим, що переклали. Буду дивитись з задоволенням. Українська мова+ можливість підучити корейську😌

29.08.2023 - 03:08

Вражена грою акторів, сценарієм і роботою команди над фільмом в цілому! Не знайома з іншими роботами Лі Джун Кі, у дорамі "Квітка зла" він неперевершено грає, а його очі - це щось неймовірне! Яскрава гра як на соціопата, не здатного відчувати емоції! Головна героїня талановита, красива, чуттєва. Окреме захоплення - акторська гра дітей. Разом з героями пережила всю гамму почуттів, від психопатів, гніву, люті, до сподівання, віри, прощення і кохання. Усвідомлюєш, наскільки віра  хоча б однієї людини рятує з безодні, навіть коли сам втрачаєш віру в себе.   По сюжету: хоча з перших серій зрозуміло, хто вбив сільського старосту, інтрига зберігається протягом всього фільму, бо залишається багато запитань, на які поступово сценаристи дають відповідь. Емоційний фільм, від якого отримала задоволення. Дякую за художній переклад! 

31.07.2023 - 12:07

Це просто щось неймовірне. Я не люблю дивитися фільми, де є жорсткість та вбивства, але маю віддати належне творцям за цю істоорію. Персонажі такі яскраві, а гра така щира, що просто неможливо їм не співпереживати. Сюжет справді тримає в напруженні, навіть остання серія. І традиційно дякую за переклад!

Поліна
Поліна
17.07.2023 - 21:07

Дорама сподобалась. Дуже якісно підібраний склад акторів. Гра акторів чудова. Кожен персонаж такий природній, справжній. Сюжет напружений і майже правдивий. Не сподобалось, коли журналіст сидів у підвалі три дня з перетягнутими руками і ногами, які кровили, а потім встав і пішов як ні в чому не бувало. І слідів на руках зап'ястях уже не було видно. Але більше аж таких серйозних ляпів не було. Колись давно дивилась серіал з Лі Джун Кі, мені сподобалось і я захотілось ще щось глянути. Натрапила на цей, але не дивилась. Не хотіла дивитись серіал про психопата. Це люди, навіть якщо не вбивці: холодні, жорстокі, не здатні на співчуття, любов і жалість. І їх не можливо змінити, бо це особливість мозку. Та й вони не хочуть. Але тут не зовсім те що здається і я цьому була рада. А ще я захоплююсь талантом Лі Джун Кі. Вміння передати величезну гамму емоцій, вміння гарно танцювати, величезна харизма, витримка і працездатність. Здатність себе тримати в такій формі в сорок років, - це варто поваги і захоплення. І дякую за переклад.

07.07.2023 - 19:07

Квітка зла - це прекрасний детектив наповнений емоціями та сюжетними поворотами. 
Дивився на одному подиху. З першої серії як вдихнув, так і на останній видихнув.
Прекрасно створені атмосфера та антураж, завдяки яким занурюєшся в історію. Дорама постійно тримає в напружені, немає відчуття затягнутості. Це саме той випадок коли проковтуєш серію за серією, прилипаючи до крісла, бажаючи, щоб смаколики та чай не закінчувались.
Як правило коли мова йде про детектив це має бути заплутана загадка, яку треба розгадати. Як тільки її розплутують у більшості випадків ми забуваємо про фільм. Корейські сценаристи балансують приділяючи увагу не лише основному сюжету, а й персонажам. Їхні історії сповненні драмою, переживанням, болем, розпачем, стражданням, коханням, радістю. Який би сюжет не був ви його не запам'ятаєте, якщо немає переконливих дійових осіб. Історія запам'ятовується не сама по собі, а завдяки персонажам, яких актори втілювали на екрані. На мою думку, І Джун Гі та Мун Че Вон впорались чудово створивши особливу хімію. Інші персонажі також запам'ятовуються і є не менш важливі для сюжету. Серіал демонструє чудові сімейні зв'язки та критикує упереджену поведінку суспільства, наполягає на тому, що завжди потрібно залишатись Людиною, щоб не трапилось.
Дорама неймовірно захоплює у ній є все детектив, мелодрама, трилер, кримінал, драма і справжня історія кохання.
Чи все так ідеально? Давайте на чистоту рідко бувають ідеальні проєкти. Тому, зрозуміло, що й тут можна до чогось причепитись. Але тупість не читати книгу, бо одна буква погано надрукована. Основне в книзі - зміст, суть.
Сюжет захоплює? Так. Сценарій хороший? Так. Гра акторів - на мій погляд, чудова, тому що драматичні та стресові сцени важче грати, до того ж вони можуть мати вплив на психологічний стан актора. Повчання, суть? Присутні. Ця дорама мене приємно вразила і знайшла свій куточок у моєму серці.
Рекомендую.

05.07.2023 - 01:07

Велике дякую за переклад! Дорама вийшла суперова, раджу. 


29.04.2023 - 13:04

Тільки-но закінчила перегляд, і хоч останній епізод трохи вибивався, мені дуже сподобалась ця дорама! Неперевершена гра акторів та ости чудово доповнюють сюжет! Вельми дякую за вашу працю з перекладом!

08.04.2023 - 17:04

Дорама просто підпал. Подивилась на одному диханні, планую повторити. ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ за такий чудовий переклад:)

08.03.2023 - 00:03

Дякую за переклад!
Хотілося б бачити побільше таких цікавих дорам, за кожного героя хвилюєшся, іноді приходилося навіть ставити на стоп через хвилювання. Рекомендую до перегляду