Озвучення Субтитри

Залишити коментар

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Коментарів: (2)

26.01.2023 - 20:01

дуже дякую за переклад та озвучення, чи буде озвучена друга частина?

12.10.2022 - 09:10

Молода дівчина втікає з таємничої лабораторії після жорстокого інциденту, в результаті якого багато людей загинули. Двоє членів, які керують лабораторією, доктор Бек і містер Чой, вважають її мертвою. Дівчина дістається до ферми, де її виявляють господарі містер і місіс Ґу, які всиновлюють її. А далі треба дивитись фільм).
Я у захваті від даного фільму. Після перегляду я був сильно здивований і полюбив його ще дужче коли дізнався, що бюджет фільму склав всього 5,5 мільйона доларів. Розповідь, як на мене, виважена і задає правильний темп. Теоретично ти знаєш, що зіткнення головної героїні з минулим не минуче, але поки той момент не настав постійно відчувалась напруга і переживання. У мене реально було дивне відчуття в грудях і голові. Таке враження ніби вас трусить коли замерзли, або простудились, наче озноб чи "мурашки", називайте як хочете. 
Я не знаю якими методами творці добилися цього ефекту: монтажем, освітленням, кольоровою гаммою чи операторською роботою. Напевно всім разом, але я хотів виділити саундтрек. 
Цікаво, що там де є відчуття внутрішнього неспокою музичний супровід тихіший чим зазвичай, але дуже вдалий і заповнює собою простір. Якісний інструментал, або хороша операторська робота без сумніву важливі компоненти, але це все не буде мати значення якщо в кадрі не буде професіонала. У попередніх реченнях я написав, що не знаю чим були спричинені ті "мурашки", але зараз розумію, що саме завдяки образу, який був зіграний головною актрисою. До цього фільму Кім Да Мі мала кілька не головних ролей, але як ми бачимо вона не довго пробула за лаштунками кінематографу. Цей фільм був вдалим стартом для її кар'єри розкривши потенціал та різноплановість. Ще хотів би виділити Пак Хі Суна, особисто я знаю його за роллю глави мафії в мінісеріалі "Моє ім'я", до речі рекомендую. Хоча у нього тут не так багато екранного часу, але його харизма неймовірна. З назви фільму ми бачимо, що відразу було запланована як мінімум ще одна частина. Через декілька місяців після релізу режисер Пак Хун Чжон та актриса Кім Да Мі анонсували продовження.  "Відьма: Частина 2. Інша". Буде це звершення історії чи ні, побачимо після перегляду фільму. Перший фільм залишив після себе не тільки хороші враження, а й багато запитань. Тому дуже цікаво буде спостерігатм за розвитком сюжету.