Субтитри

Залишити коментар

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Коментарів: (19)

07.07.2024 - 23:07

Вперше пишу відгук до чого-небудь що я дивилась. Серіал геніальний! Гра акторів на неймовірно високому рівні, кожен ніби проживає свою роль. У кожного персонажа є своя історія і кожен відіграє важливу частину в сюжеті. Захоплює з першої серії і кожна закінчується так, що просто нереально втриматись і не глянути що буде далі.. мені було надзвичайно важко прийняти деякі повороти сюжету і це певно вперше, коли я була реально шокована від подій в історії, в яку занурилась, проте я на мільярд відсотків раджу всім «마우스“. Дійсно захопливо і вражаюче. Сюжет важкий і заставляє багато думати, згадувати абсолютно все що було в попередніх серіях, бо спочатку щось здалось якоюсь дрібницею, а насправді все надзвичайно тісно переплетено і важливо. 

На цей момент я подивилась 15 серій і все ще залишаюсь зануреною в сюжет. Це той самий випадок коли з одного боку хочеться скоріш дізнатися відповіді на всі питання які крутяться в мозку і побачити фінал, а з іншого надзвичайно сильно хочеш довше залишатись «в середині» історії, тому намагаєшся розтягнути довше це задоволення.

Це 37а моя дорама і я з впевненістю можу сказати вже зараз що вона точно залітає в топ найулюбленіших одразу на перше місце. Мені подобається відчувати емоції які дарує цей серіал

Якщо будь-хто сумнівається чи дивитись, я мільярд разів скажу ТАК!

26.04.2024 - 03:04

Неймовірна дорама! Одна з тих, після перегляду яких довго оговтуєшся і зникає бажання дивитись щось інше. Тематика емоційно важка - зайде не всім, але я обожнюю такі історії, де межа між добром та злом настільки розмита що просто зриває дах від невизначеності та протирічних емоцій, коли ловиш себе на співчутті поганцям та попри здоровий глузд жадаєш для них прощення замість покарання, а тих персонажів, що начебто мають благі наміри - ненавидиш. Саме такі емоційні гойдалки були під час перегляду цієї дорами. На останніх серіях від напруги аж потряхувало, а фінал розтрощив серце вщент. Актор головної ролі вразив своєю майстерністю! Давно не бачила настільки переконливої акторської гри! Загалом це 10 з 10 - шедевр у своєму жанрі. 

20.03.2024 - 19:03

дивилась давно, але це перша дорама, яка мені зірвала мозг. Важливо не підхопити спойлерів. Дуже класні актори, прям неперевершені, сюжет "вибух мозгу". Після неї на довго підсіла на всякі детективні дорами. З таких серйозних дорам, завжди рекомендую її та "незнайомці з пекла". Актори боги перевтілення 👍❤️

25.02.2024 - 05:02

Цікава дорама, але психологічно досить важка. Для мене було незвично постійно ловити себе на співчутті монстру. Раджу подивитись.

28.12.2023 - 10:12

На цьому сайті лише суптитрами? Немає української озвучки???😢😢😢

21.10.2023 - 17:10

Неймовірна дорама , неможливо відірватись від перегляду. Все чудово від акторів до музичного супроводу. Плакала за всю дораму дуже багато , але воно того варте. Дякую за переклад!!!

19.07.2023 - 17:07

серіал чудовий. але помітив одну помилочку в субтитрах. 3 серія 55:21. на тексті написано 13 грудня, а в субтитрах 12 грудня. дякую вам за вашу роботу. помилки справа звична.

02.06.2023 - 15:06

У мене стільки емоцій через цю дораму..

Якщо чесно, ніколи не любив таку тематику, тому досвіду перегляду саме в цьому жанрі у мене небагато. Проте я не жалкую витрачений час, бо це було щось з чимось. Дуже психологічно-важка дорама. Мені таке до вподоби. 

Дякую команді за переклад! Успіхів!)

02.04.2023 - 22:04

Дорама справді прекрасна, але дуже не вистачає озвучування до неї((

02.04.2023 - 01:04

найкраще що я дивилася...... емоції нереальні. плакала більше 10ти раз за всю дораму.

19.03.2023 - 23:03

чудова дорама!!!!однозначно буде однієї з улюблених

21.02.2023 - 20:02

Дуже вдячна за переклад цієї чудової дорами!

14.02.2023 - 13:02

Дорама чудова! Мені дуже сподобалося її дивитися, і тому хотілося б подякувати за переклад))

24.12.2022 - 12:12
Цитата: Лея Лов

Серії не вантажаться

Відео перезалили. Приємного перегляду :)

Лея Лов
Лея Лов
leya lov
14.12.2022 - 13:12

Серії не вантажаться

12.12.2022 - 12:12
Цитата: Гість Анна

Шкода що не можна завантажити дораму

Ви можете завантажити цю дораму з нашого каналу в телеграм, ми відкрили доступ на час, поки в країні трабли зі світлом, аби наші Бамбусята могли насолоджуватися дорамами.

11.12.2022 - 11:12

Шкода що не можна завантажити дораму

26.08.2022 - 10:08

Шедевр, який запам'ятовується і автоматично додається в список кращих.
Величний, надзвичайно захоплючий детектив, який можна сміливо називати еталоном жанру. "Миша" мала бути здається 5-ю по рахунку дорамою відтоді, як почав активно дивитись корейські фільми. З першої серії було видно, що це важкий для сприйняття серіал, тому я відклав на потім, бо хотілось чогось легшого, але вже з початку першої серії було зрозуміло, що це щось круте і масштабне. Перша серія затягує потім шокує і створює такий ефект ніби, ми знаємо дорогий глядач, що ти в шоці, але ти ще й неабияк зацікавлений правда? Настає відчуття тонкої межі між шокованістю та страшенною зацікавленістю. Після чого ти занурюєшся в сюжет, який тебе не відпустить до кінця. Історія закручується все дужче і дужче. Виглядає це так ніби десять пар дротових навушників перемішали і носили тиждень перекладаючи з однієї кишені в іншу.

Назва "Миша" ніяк не пов'язана з тим, що я зараз напишу. 

Хочу віддати належне сценаристам і режисерам, не знаю чи вони це розуміли, але їхня робота настільки цікава, що глядача можна порівняти з мишею, для якого кожна нова серія ніби шматочок сиру. Після кожної серії хочеться ще. Вас може зупинити тільки ніч. Навіть якщо дуже пізно і хочеться спати, ви ще 15хв покрутитесь з роздумами та будете незадоволенні тим, що вам треба лягати спати, бо вас цікавить, що там далі. Це відчуття можна порівняти з читанням цікавої книги, коли ти розумієш, що уже досить, але що ж там далі👀.

Сюжет добре прописаний і  схожий на павутину чи тенета, тому що у всіх персонажів є ниточки, які зв'язують їх з іншими. Кожен на своєму місці і має свою роль, історію та характер.
Всі актори справились зі своїми ролями.

15.08.2022 - 23:08

Чудова дорама, захоплює з перших серій. Чула відгуки, що надто швидко розвивається сюжет, як на мене, це круто, бо не дає часу нудьгувати і треба думати "Що ж буде далі?") Цікаві повороти сюжету і досить неочікувані, точно летить в "улюблене". Рекомендую до перегляду. Дякую за вашу роботу)