Субтитри

Залишити коментар

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Коментарів: (9)

19.03.2023 - 23:03

чудова дорама!!!!однозначно буде однієї з улюблених

21.02.2023 - 20:02

Дуже вдячна за переклад цієї чудової дорами!

14.02.2023 - 13:02

Дорама чудова! Мені дуже сподобалося її дивитися, і тому хотілося б подякувати за переклад))

24.12.2022 - 12:12
Цитата: Лея Лов

Серії не вантажаться

Відео перезалили. Приємного перегляду :)

14.12.2022 - 13:12

Серії не вантажаться

12.12.2022 - 12:12
Цитата: Гість Анна

Шкода що не можна завантажити дораму

Ви можете завантажити цю дораму з нашого каналу в телеграм, ми відкрили доступ на час, поки в країні трабли зі світлом, аби наші Бамбусята могли насолоджуватися дорамами.

11.12.2022 - 11:12

Шкода що не можна завантажити дораму

26.08.2022 - 10:08

Шедевр, який запам'ятовується і автоматично додається в список кращих.
Величний, надзвичайно захоплючий детектив, який можна сміливо називати еталоном жанру. "Миша" мала бути здається 5-ю по рахунку дорамою відтоді, як почав активно дивитись корейські фільми. З першої серії було видно, що це важкий для сприйняття серіал, тому я відклав на потім, бо хотілось чогось легшого, але вже з початку першої серії було зрозуміло, що це щось круте і масштабне. Перша серія затягує потім шокує і створює такий ефект ніби, ми знаємо дорогий глядач, що ти в шоці, але ти ще й неабияк зацікавлений правда? Настає відчуття тонкої межі між шокованістю та страшенною зацікавленістю. Після чого ти занурюєшся в сюжет, який тебе не відпустить до кінця. Історія закручується все дужче і дужче. Виглядає це так ніби десять пар дротових навушників перемішали і носили тиждень перекладаючи з однієї кишені в іншу.

Назва "Миша" ніяк не пов'язана з тим, що я зараз напишу. 

Хочу віддати належне сценаристам і режисерам, не знаю чи вони це розуміли, але їхня робота настільки цікава, що глядача можна порівняти з мишею, для якого кожна нова серія ніби шматочок сиру. Після кожної серії хочеться ще. Вас може зупинити тільки ніч. Навіть якщо дуже пізно і хочеться спати, ви ще 15хв покрутитесь з роздумами та будете незадоволенні тим, що вам треба лягати спати, бо вас цікавить, що там далі. Це відчуття можна порівняти з читанням цікавої книги, коли ти розумієш, що уже досить, але що ж там далі👀.

Сюжет добре прописаний і  схожий на павутину чи тенета, тому що у всіх персонажів є ниточки, які зв'язують їх з іншими. Кожен на своєму місці і має свою роль, історію та характер.
Всі актори справились зі своїми ролями.

15.08.2022 - 23:08

Чудова дорама, захоплює з перших серій. Чула відгуки, що надто швидко розвивається сюжет, як на мене, це круто, бо не дає часу нудьгувати і треба думати "Що ж буде далі?") Цікаві повороти сюжету і досить неочікувані, точно летить в "улюблене". Рекомендую до перегляду. Дякую за вашу роботу)