Субтитри

Залишити коментар

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Коментарів: (11)

17.04.2024 - 08:04

це міг бути мій улюблений лакорн, але... 12 серія, вони разом, але навіть за руки не тримались, все ще відчуття, що вони просто друзі, бл тут і не пахне. Всі мої улюблені актори зібрані, насолоджуюсь милими бусінками, але не відносинами між головною парою. Сарават тільки прищурюється в любій ситуації, відчуття того, що він давно закоханий нема, відчуття, що йому шкода за помилку теж нема, взагалі ніяких емоцій до партнера. Єдине, чим "якоби" показують нам почуття між героями, це піснею, все. Кхаотан ван лав, у нього було набагато більше емоцій, переживань, чарівної посмішки до просто друга, Тайна, ніж у Саравата 

03.04.2024 - 17:04

ЙООО лакорн дуже сподобався !!! на деяких моментах аж в жар кидало від милоти/краси/крутезни хасхахаха , хоча Тайн іноді поводився ну дуже безглуздо (спойлери), наприклад , коли перше кохання Саравата обіймала його , а Тайн сказав , шо це Сарават обіймав її , ніби дійсно просто якась чи недовіра до партнера , чи невпевненість у собі (( але ці двоє такі миліііі , я готова плакати й пищати хсщахсщхазхвх 

лечу дивитись другий сезон ! дякую за переклад цього !! 

06.03.2024 - 10:03

Класний ланкорн. Мені дуже сподобались головні герої. 
Але іноді ланкорн виглядає наче порізаним. Дуже грубі переходи між сценами. Та й самі сцени не розкриті повністю. В цьому плані другий сезон був на порядок краще.

06.12.2023 - 01:12

Все прекрасно. Велика вдячність за якісний переклад. Але… такі дрібні субтитри! Дуже важко просто читати, а хочеться ще й фільм побачити. Хоча, справедливості ради, перший раз у вас з цим зіткнулася. 

05.09.2023 - 00:09

Мій перший лакорн. Моя улюблена пара. Тут є все : і поплакати і посміятись, і актори гарні, є і поцілунки)) і веселі друзі , та гарна  історія кохання. 

19.08.2023 - 02:08

Подивилася серіал за рекомендаціями, і пробачте мене грішну, але щось тааак тяжко мені воно далося, аж соромно, беручи до уваги купу позитивних відгуків.

На початку Тайн хотів позбутися надокучливого хлопця, але зрештою сам почав сталкерить іншого, який показував -1 відсоток бажання хоч якось взаємодіяти. Типу так принципово вчепився в цього бідолашного інтроверта, просто знайди когось іншого бро😭Це видалося іронічним навіть, з урахуванням ситуації.

Взагалі взаємодії Тайна і Саравата якісь дуже сухі, актори чисто наче репліки зачитують, стоячи один навпроти одного. Кожен рух прописаний ніби, природності немає. Такі вони зніяковілі, наче бояться один одного, трошки було дискомфортно дивитися. Якщо увімкнути серіал без звуку, то схоже на звичайний броманс, бо кохання щось ну дуже важко мною сприймалося. Актор, що зіграв Саравата, взагалі тільки з двома емоціями: усмішка і кам'яне обличчя. Може це була така глибока задумка режисера, але, як на мене, брак емоцій і легкості у взаємодіях вбило всю хімію, яка могла бути. В порівнянні з іншими лакорнами, які я встигла подивитися, цей дуже слабкий.

Але! Дякую перекладачам за чудовий переклад, і дякую, що приносите в українське ком'юніті таке різнобарв'я серіалів, кожен знайде щось на свій смак однозначно!

07.08.2023 - 12:08

Добрий день, переклад супер, дякую за це, але я б хоті спитати, чи буде переклад фільму? Типу 3 частина, 2gether: The Movie. Я шукав але не знайшов в українському перекладі впринципі, тому було бдуже і дуже класно якби хтось за це взявся, дякую за переклад ще раз)

22.02.2023 - 13:02

Ай, клас. Мені сподобався лакорн, тут куча милих моментів, актори класно зіграли (тепер я поклоняюся Брайтові і Віну). Дивилася розслаблено. Не те щоб тут було мало драми, але її тут і не багато. Люблю, обожнюю, всім рекомендую 9/10

09.01.2023 - 02:01

Забула подивитись останню серію у 2021 і додивилась 2023, ще й в українському перекладі.. Така ностальгія..😭

Дякую за переклад👍🏻💗

07.09.2022 - 13:09
Цитата: Кай

Підкажіть, чи буде переклад 10 та 13 серії? А то дійшла до 10 серії і все.

відео перезалито, даруйте за незручності

04.09.2022 - 14:09

Підкажіть, чи буде переклад 10 та 13 серії? А то дійшла до 10 серії і все.