Озвучення

Залишити коментар

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Коментарів: (9)

18.04.2024 - 16:04

Єдине, що прийшло мені не подуші, так це згадка про парашу. Все інше - чудово, фільм дуже цікавий. 

03.02.2024 - 02:02

2023 рік. росія напала на нас, а нетфлікс вгвинчує в сюжет про вєлікій російській балет. Задовбали тягнути їх недокультуру скрізь. Якесь знущання. Фільм слабенькій як для Кореї. Сюжет дно, бійки не найгірші, але є купа їх дорам, які в плані боїв просто топ. Чому героїня постійно з брудним волоссям?! Немає нічого в сюжеті, щоб підтримувало це. Сюжет плаский. Корейці класно вміють поєднувати комедію, драму, трилер, бойовик, але тут сценарист слабкий або нетфліксу требо було третє сортне гімно з героїнею, що схожа сама на наркоманку. В чому фішка? Ще кожен раз дивуюся американцям (бо це їх улюблене а-ля Брюс Вілліс), як у них дівчина до 50 кг може витримати на ногах прямі удари від чоловіків по 80+кг, які лізуть юрбою. У корейців таких казочок ніколи не було.

Почала дивитися корейське, бо набридла непомірна жорстокість та аморальщина зовсім недоцільна для сюжету, що притаманна для американських пустих фільмів, аж от вони й сюди долізли зі своє моделлю світогляду. Жодних емоцій цей фільм не викликає, бо немає навіть драми. Лише гидливість, що без росії нікуди. Не сподобався. 2/10

PS: Адміни у вас не працює функція спойлер. Білий текст на білому й нічого не видно.

29.12.2023 - 10:12

Фільм чудовий нагадує дораму Завтра, але до такого хепі енду я була не готова, думала все скінчиться по іншому. А так моя оцінка 9/10.❤️

22.12.2023 - 05:12

Крутий фільм , гарна помста)

Дякую за переклад! 🌹

04.12.2023 - 03:12

Короче гг мері сью в усіх проявах. І незрозуміло чи добре це чи ні. Дякую за вашу працю!
Якби можна було оцінити, то напевно це було 4/10, суто через якість зйомки, гру гг, та незважаючи на (не)логічність непогані сцени з бойовками. Найкраще тут це акторська гра, між подругами відчувається зв'язок(хоча цього мало, щоб дійсно співчувати гг) злодій той ще виродок, актор гарно виконав свою роль. Питань дууже багато. Вирішали заховати під спойлер деякі моменти, хоча нічого конкректного як на мене немає.

26.11.2023 - 22:11

У мене тільки одне питання: чому Кім Джінхун такий гарний і чому йому так добре даються ролі негідників-лиходіїв? Посміялася з напруженої музики на фоні бдсм штучок, показали так, наче це якесь жахіття шокуюче, але все решта - так, воно справді огидне та жахливе. Рада, що головній героїні вдалася помста. Сюжетна лінія проста і коротка, хотілося б більше ходів та ліній, але що вже є. Загалом, фільм хороший, на один вечір згодиться, щоб гарно провести час. Дякую за озвучку та переклад!

17.11.2023 - 00:11

Віднедавна полюбила фільми про вдалу помсту. Хочеться вірити, що нам вдасться помститися за всіх. 

Гість Ailee
Гість Ailee
05.11.2023 - 16:11

Суперовий фільм!!! Дуже дякую за переклад українською! ❤❤❤

05.11.2023 - 14:11

Чи може "Балерина" стати поруч з культовими трилерами про помсту? 

Балерина - південнокорейський трилер 2023 року, знятий молодим режисером та сценаристом початківцем І Чхун Хьоном з Чо Чун Со у головній ролі. Це їхня друга співпраця після фільму Дзвінок (2020), що, як на мене, був доволі хорошим дебютом. 

Фільм розповідає про помсту колишньої тілоохоронниці за подругу, яку не змогла захистити, бо не знала всієї правди про її життя. Мін Хо була балериною. Одного дня вона наклала на себе руки написавши в записці, щоб Ок Чжу помстилася за неї. Сюжет досить простий від точки А до точки Б без твістів чи додаткових сюжетних ліній. Ми нічого не знаємо про подругу головної героїні на початку фільму. Їхні знайомство та дружба виринає в пам'яті Ок Джу протягом усього фільму. 

"Балерина" не соромиться бути жорстокою деякі сцени змушують примружитись. Фільм не великий за хронометражем, але має декілька хороших екшн-сцен з цікавими моментами.

У фільмі немає нічого такого, чого б ми не бачили раніше, але він використовує добре поставлені бойові сцени, з потрібною кількістю зброї та ножів. Чо Чун Со чудово справляється зі своїми завданнями і виглядає досить вправною у стрільбі та бойових мистецтвах.  Вона переконує глядачів в тому, що стояти на її шляху не слід.

"Балерина" дає чітко нам зрозуміти з чим стикнулася подруга Ок Джу, але вона не заглиблюється у звірства, скоєні над дівчатами. Можливо, режисер не хотів робити фільм темнішим, ніж він є насправді. Однак, натяків достатньо.

Тепер про те, чого мені не вистачило. Можливо, потрібно було створити більше драми. Показати з якими саме внутрішніми переживаннями Мін Хі допомогла справитись Ок Джу, адже ми не знаємо чому вона покинула роботу тілоохоронця.

Сцена з засідкою в її квартирі. Нам показали лиш віддалено з іншої кімнати, що на неї напали відбулась коротка сутичка. Це могла бути ще одна крута екшн-сцена з що найменше чотирма суперниками.

Сцена бійки в ліфті з трьома бандюганами залишилась за кадром. Як на мене, слід було її реалізувати через зйомку зверху, а також з боків з невеликою камерою на штативі рухаючи її по колу. Бійка була б не довгою, бо вона не очікувана для опонентів, але це було б ефектно з точки зору використання мінімальної площі.
Фінальна сцена з купою бандитів могла бути трішки довшою. У головної героїні мали б бути ознаки того, що вона пережила важкий бій у вигляді синців, порізів. Це не критично і звучить як придирання, але все ж. Вважатимемо, що цей поєдинок був не найважчим для неї.

Чи може "Балерина" стати поруч з культовими трилерами про помсту? Правду кажучи, ні. 
Але для перегляду на вечір цілком нормальний екшончик.