Субтитри

Залишити коментар

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Коментарів: (10)

23.04.2024 - 00:04

Дуже класна гостросюжетна дорама! Дивилась не відриваючи очей! Багато екшену, цікавий та емоційний сюжет, яскраві герої (особливо поганці!), крута акторська гра та музичний супровід. Одна з найкращих у своєму жанрі! 

03.03.2024 - 23:03

Мені дуже сподобалося, тепер вона зможе жити новим життям, дякую за переклад!!

03.02.2024 - 03:02

Біжу передивлятись , бо помста мені ніколи не набридне) Дякую за переклад!🌹

mei
mei
08.01.2024 - 17:01

такого кінця, я точно не очікувала.. 

27.12.2023 - 14:12

НАДЗВИЧАЙНА , неймовірна дорама !!!! я плачу , стовідсотково всім раджу !! дуже вдячна за переклад ! <3 

22.08.2023 - 14:08

Найкраща дорама за останній час!!!!!!!!!!!! Однозначно 100000 з 10!!!!!! НЕПЕРЕВЕРШЕНО

12.08.2023 - 22:08

Дякую за переклад!

Дорама вогонь! Накрутили вони з сюжетом, майже до кінця не знаєш чим закінчиться))

11.06.2023 - 16:06

Обожнюю цю дораму! Дякую за переклад❤

10.06.2023 - 07:06

Для своєї ролі у драмі «Моє ім'я» Хан Со Хі пройшла інтенсивну фізичну підготовку та вправи для бойовиків.

Со Хі довелося багато готуватися до своєї ролі, як фізично, так і емоційно. Вона не лише продемонструвала свій потенціал як затребуваної (і нагородженої) актриси, але й свою відданість акторській майстерності. Усі учасники акторського складу відвідували школу бойовиків протягом двох місяців, але Со Хі пройшла інтенсивне навчання за місяць до них. Вона згадала про це під час прес-конференції шоу, де додала: «Я багато займалася спортом і їла те, що хотіла, тому я набрала 10 кілограмів від ваги, яку мала під час зйомок «Світ Подружжя» .

Акторський склад аплодував зусиллям Со Хі над цим проектом, включаючи режисера  Кім Джин Мін. Перед її кастингом він запитав її, хоче вона роль чи ні. Він вказав на ризики, пов’язані з цим, коли вона погодиться, включно з отриманням травм через екшен-сцени. Режисер також розповів Со Хі, що це буде чудова можливість для неї показати свій широкий акторський спектр. Побачивши її чудову гру в "Моє Ім'я", режисер Кім Джин Мін подякував Хан Со Хі за те, що вона зробила все найкраще.

Вона розповіла, що ці звички залишилися з нею навіть після закінчення драми, сказавши: "«Моє ім’я» безумовно сильно вплинуло на моє життя. У минулому я зосереджувалася на дієтах, орієнтованих на харчування, а не на фізичні вправи, але цього разу я дізнався, що тренування можуть бути способом зняття стресу. Після цього я зрозуміла, що мені потрібно займатися спортом, і мій світогляд повністю змінився".

Щодо  Пак Хі Сун, який грає голову картелю Тончхон, він же Чой Му Джин, він згадав, що дивився багато класичного нуару, як-от «Хрещений батько », щоб зобразити внутрішню роботу боса. Це на додаток до інтенсивного навчання, яке він пройшов, на відміну від його минулих проектів, де йому доводилося виконувати фізичні вправи лише протягом місяця.

Актори фільму «Моє Ім'я» освоїли сферу бойовиків, щоб зробити свою гру реалістичнішою та переконливішою — і це лише одна з багатьох причин, чому вам варто переглянути всі вісім епізодів. 

08.06.2023 - 22:06

Чудовий, прекрасний, захоплюючий, потужний, цікавий серіал з 8 серій про дівчину, яка приєднується до кримінальної організації та проникає в поліцію як таємний агент, щоб дізнатися правду про смерть свого батька.
Хороший сюжет і атмосфера, 
гра акторів на висоті. Акторський склад був підібраний гармонійно. 
Історія одразу затягує і не на мить не відпускає. Однією із головних складових бойовиків є власне бойові сцени. І тут з цим усе добре.
Головна героїня є таким собі південнокорейським жіночим варіантом Джона Віка у ролі Кіану Рівза чи Джекі Чана зі своєю "Поліцейською історією". Хан Со Хі виклалась на повну, тренувалась наполегливо. Без травм не обходилось, але вона продовжувала. Для входження в образ майстра з ножового бою постійно носила із собою справжній ніж. Бойові сцени знімали без ривків і танців з камерою. Використовувались загальні плани, плавні довгі обходи камери навколо акторів і зйомки з різних кутів, що дало можливість продемонструвати вміння і навички, які актриса отримала під час тренувань у школі каскадерства. За словами Хан Со Хі, вона вирішила взяти участь у цій дорамі, бо хотіла випробувати свої сили. Порівнюючи цю роль з її попередніми роботами можна впевнено сказати, що вона різнопланова актриса, яка може вживатись у різні амплуа. Разом з екшеном серіал гармонійно поєднує драму, детектив, нуар і трилер. 
Атмосферний, якісний саундтрек з першої серії задає правильний настрій своїм унікальним звучанням, яке надає прекрасне відчуття присутності в цій історії. Дуже якісний проєкт, який демонструє наскільки різноманітними можуть бути південнокорейські дорами. 
Одним словом я у захваті. Ця дорама прямим рейсом відправилась у мій список улюблених фільмів і серіалів, які я коли-небудь бачив.