Субтитри

Залишити коментар

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Коментарів: (11)

13.04.2024 - 23:04

Вони такі милі! Такі ніжні! Клас! Дуже сподобалася дорама. Дякую!

20.03.2024 - 04:03

ой божечки, що за прекрасну милоту я зараз подивилась, досі метелики в животі 😍

05.02.2024 - 18:02

Жалкую, що ігнорував довго цю драми. 200% милоти й наївності. Гарна, добра дорама. 10/10

29.11.2023 - 17:11

Така милота , гріє серденько . Актори дуже вдало підібрані, їх гра сподобалась. З цього дійсно можна булу б зробити повноцінну дораму на 12 серій по годині , бо, інколи, сприймалось витягнутими шматками , зашвидко розвинулось до фіналу. Тому оціночка 9/10 , на вечір відпочинку саме те : без скла , драми , хвилювань . Порція відбірної милоти. Але, на мою думку, Корея все ще трохи недотягує до Таїланда в цьому напрямку.

Гість arina
Гість arina
07.11.2023 - 22:11

дуже мила дорама, раджу до перегляду))  дякую команді бамбу за переклад)

13.08.2023 - 18:08

Милота ~переглядати одне задоволення) 

27.05.2023 - 19:05

Аааааа, яка мила дорама)) просто мімімі)) ГГ такі тактильні, сміливі, прям круто, я таке люблю) всі ці милі моменти, цьомики, прям живі відносини) у мене в самої метелики були від перегляду) однозначно буде в моєму топі) рекомендую до перегляду! Прошу редакторів додати цю дораму у розділ BL, щоб поціновувачі жанру побачили цю красу)

Цитата: Alia

Дякую за переклад. Дуже сподобалась дорама. Гарна гра акторів, між головними героями не було зажатості. На диво багато поцілунків, ще й якщо можна так назвати постільна сцена, і це враховуючи, що більшість дорами був шкільний період. Цю міні-дораму можна було б спокійно перетворити на повноцінну на 16 серій по годині, заодно б пролили світло на невідомого батька.

згодна, дорама заслуговує бути повнометражною, сюжет дуже цікавий) хотілося б подивитись на розвиток їх відносин)

11.03.2023 - 20:03

Дякую за переклад. Дуже сподобалась дорама. Гарна гра акторів, між головними героями не було зажатості. На диво багато поцілунків, ще й якщо можна так назвати постільна сцена, і це враховуючи, що більшість дорами був шкільний період. Цю міні-дораму можна було б спокійно перетворити на повноцінну на 16 серій по годині, заодно б пролили світло на невідомого батька.

05.03.2023 - 12:03

Дуже люблю цю мангу, тож дуже рада що тепер є ще й дорама. Дякую за переклад))

04.01.2023 - 13:01

вітаю, поговоримо про дорамку обширніше?) (імен не пам.ятаю. назвемо того рідного сина маркіяном, а не рідного - орестом)

отож, почнемо з плюсів: дорама миленька, є мораль і показують не абюзивні стосунки. як би не хотіла мама маркіяна робити з себе "хорошу" - їй не вдасться. мені сподобалося, що в дорамі зауважують, що на перше місце треба ставити себе, а не когось. картинка красива, посмішка ореста так і манить відповісти йому такою ж посмішкою. як я зрозуміла, орест творча людина, адже грає на музичним інструментах. висвітлюють поблему булінгу, хоча не ясно чи з правильної сторони. терпіти не можна такого знущання, навіть якщо до кінця року залишилося всього-нічого. різниця в рості та у віці - вау, це нова картинка в корейських дорамах, яка мені симпатизує. полілунки гарні, але не виглядають справжіми. камон, хто доторк губ називає поцілунком?)) все надто ванільне, але я розумію, що це корейська дорама і в них все таке, тому не буду заглиблюватися в це. 

як же без негативу? мінуси: вище я написала, що стосунки не абюзивні і це так. проте нам 100500 раз показують кадри, де маркіян ревнує орестадо всього живого. а як же довіра в парі? впевненість у своєму партнеру? не чули?((( також мені не сподобався той момент, що мати забороняє сину бачитись з батьком. яку б бяку він їй не зробив, але забороняти його сину бачитись з ним - свинство. е маніпуляцію, типу: "я хороша мамця, а твій батько коров.яча какашка". варто зауважити, що серіал зробили гарним, але відкрити гарно історію персонажів не вдалося. наприклад: поясніть мені, хто є мама ореста для мами маркіяна?? вони подруги, які зустрілися на дитячому майданчику? і через те, що вони дружили, мама маркіяна вирішила взяти таку велику відповідальність і всиновити її сина? а де батько ореста? а що з батьком маркіяна? пусто.....

о, зауважу, що ситуація, коли мама маркіяна привела в дім його друга, не узгодивши перед цим все це з самим маркіяном, було неправильно. він її біологічний син і рахуватися з ним вона повинна, як з окремим членом сім.ї. він дратувався на ореста за те, що того так різко привели в його хату. тут немає провити маркіяна чи ореста, тільки мами маркіяна. 

на цьому все. чи рекомендую я подивитися цю дораму? можливо. чи будете в захваті від неї? на мою думку - ні. 

 

06.09.2022 - 19:09

Мені сподобалась ця дарма, вона дуже мила!