Субтитри

Залишити коментар

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Коментарів: (1)

14.03.2024 - 10:03

"Контрабандистки" - це досить яскравий і веселий південнокорейський кримінальний бойовик, який також дає глибокий погляд на Корею, не таку якою ми її знаємо зараз, на країну 70-х, що прагне до заможності, і на болісні проблеми бідності. Картині добре вдається робити все це одночасно, не збавляючи темпу. Головні героїні цієї жіночої історії - далеко не загадкові постаті, які б спонукали нас замислитися над хитросплетіннями людської психіки в її нескінченній жадобі до влади. У "Контрабандистках" рішення піти проти закону - це прагматичне рішення, народжене економічним відчаєм.  

У мирному приморському містечку, що займалось риболовльою побудували хімічний завод, що призвело до відсутності риби у водах поблизу. Жінки-рибалки 1970-х років опиняються перед вибором продовжувати пірнати за смердючими мідіями низької якості, намагаючись звести кінці з кінцями, чи ризикнути перевезти західні товари, залишені на морському дні. Американські сигарети, косметика, одяг і всі найкрасивіші артефакти іноземного заможного життя.  

Яскраві кольори, чудовий монтаж, костюми, запальна музика. Відомий акторський склад, тож з грою тут все добре. Хочеться виділити наймолодшу актрису касту, Ґо Мін Сі, яка круто зіграла за що отримала нагороду в номінації "Краща нова актриса".   

Фільм може зацікавити вас феноменом морських жінок хеньйо (жінки-пірнальниці, які вміють пірнати без спорядження) на острові Чеджу, але не буде надто концентруватись на цьому, адже це декорації для даної пригодницької історії. 
Рекомендую до перегляду. 

P.S. У титрах буде ще одна сцена. До речі в Японії є теж морські жінки, що називаються Ама.