Субтитри

Залишити коментар

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Коментарів: (3)

19.05.2024 - 03:05

Дуже дякую за переклад , в кінці я вже й справді думала що вона померла....

23.04.2024 - 17:04

Спеціальна доставка - південнокорейський кримінальний бойовик про дівчину з крутими водійськими навичками, яку зіграла Пак Со Дам, відома усім за роллю у фільмі "Паразити. 

Головна героїня, на ім'я Чан Ин Ха працює на автозвалищі, що являється прикриттям для її справжньої сфери зайнятості. Насправді ж у її боса підпільна організація, що спеціалізується на доставці особливого характеру, де Ин Ха виконує роль водія. Дівчина береться за будь-яку справу від транспортування небезпечних вантажів до перевезення всіляких кримінальних елементів чи людей, які тікають від цих "елементів". За кермом вона, ніби вдома, тому завжди виконуючи свою роботу бездоганно, але цього разу щось пішло не по плану. 

Чан Ин Ха  хоробра, хоче здаватись байдужою, холоднокровною, але з часом ми бачимо прояви емоцій, які, можливо, були не в активній фазі, через отриманий травматичний досвід. Попри минуле, яке ми дізнаємось ближче під кінець сюжету, їй не притаманний образ проблемної жінки, яка діє за стереотипами, а є надзвичайно прямолінійною. Але це вплинуло на її спосіб життя, бо на початку фільму завдяки деяким сценам ми розуміємо, що вона самітник та живе з котом.  

Ин Ха не проявляє якихось материнських інстинктів у сценах з малим Кім Со Воном, що є не стереотипно та логічно. Ну справді хто їй той малий? Вона взаємодіє з ним, так само як і будь-який чоловічий персонаж у такій ситуації, що виглядає реалістично. Жінки не підбирають на вулиці дітей, наче котів, бо у них материнські інстинкти.
Її намагання допомогти йому це просто здоровий глузд нормальної, доброї людини. Зрозуміло, що з часом виникне прив'язаність, але це з часом, що є також логічним.

У бойових сценах відсутня ідеалізація героїні зображаючи її як звичайну людину, якій важко, боляче, у неї подряпини, синці їй потрібен відпочинок. В одній зі сцен після запеклого поєдинку та погоні вона втрачає свідомість, що додає реалізму та посилює відчуття небезпеки.

Боротьба за життя вимагає більше фізичних сил, енергії, організм отримує стрес, а ще ж треба врятувати не тільки себе, додайте сюди відсутність сну останніми днями, це вам не спаринг десь у безпеці у якомусь залі.

Пак Со Дам прекрасна в цій ролі, випромінює магнетизм та харизму. Можливо це прозвучить тупо, але її класична азійська зовнішність приковує до екрана. 

Фільм мені сподобався. Відразу з перших секунд налаштовує на бадьорий перегляд. Він драйвовий, красивий, якісна операторська робота та монтаж. Хороше освітлення, а колірна гама гармонійно й круто створює атмосферу картини. Цей фільм є поєднанням бойовика, драми й трішки трилеру. Якщо чесно я не знаю як виміряти його, трішки чи не трішки, але характерні властивості притаманні цьому жанру є. Екшн сцени можливо не кожних 5 секунд, але динамічні, добре поставлені та зняті, мені сподобалось. Прикольний саундтрек, головна тема в такому собі стилі 80-х. 06.02.2024 - 23:02

Класний фільм. Як раз щось подібне хотіла подивитися