Озвучення Субтитри

Залишити коментар

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Коментарів: (6)

17.12.2023 - 12:12

Режисер та сценарист фільму Пак Хун Чжон. Я знайомий з наступними його фільмами, де він був одночасно режисером та сценаристом: "The New World" (2013), "The Tiger: An Old Hunter's Tale" (2015), "Відьма: Частина 1. Диверсія" (2018), "Відьма: Частина 2. Інша" (2022), "Ніч в раю" (2020). До речі вперше Пак здобув визнання в корейській кіноіндустрії як сценарист, написавши сценарії до фільмів "Я бачив диявола" (2010) та "Unjust" (2010). Другий я не бачив, але перший дивився і ви його знайдете в усіх топових добірках південнокорейського кінематографу, тож рекомендую ознайомитись.

Оповідь обертається навколо Марко, хлопця, який намагається знайти гроші на життєво важливу операцію для своєї матері. Він боксер-аматор, що підзаробляє приймаючи участь у бійках. Марко шукає свого багатого батька, якого ніколи не бачив, корейця, який покинув свою матір-філіппінку. Йому випадає нагода зустрітись з батьком, але після того, як він прилітає з Філіппін до Кореї, його невпинно переслідує дивакуватий хлоп, що назвався другом. Але цей безіменний друг не єдиний, хто переслідує Марко. 

Глядач, як і головний герой не розуміє чому його всі шукають, і, що хочуть від нього. Тож не намагайтесь перші 70 хв шукати якісь підказки, просто розслабтесь і ви не помітите як скоро вам все розкриють. Після перегляду не буде виникати ніяких сумнівів щодо влучності назви фільму.

Коментарі про "напівкровок" і бідних, про те, як їх експлуатують і позбавляють можливостей, стають головним соціальним коментарем завдяки драматичному підходу, який загалом добре спрацьовує.

У другій половині фільму друг займає центральне місце, а Марко знаходиться практично на задньому плані, це працює досить добре, оскільки підкреслює, що він є пішаком у набагато більшій грі. 

Протиставлення того, хто є злом, а хто добром, коли виявляється, що ряд персонажів перебувають у сірій зоні, також працює добре, зберігаючи відчуття таємничості практично до самого кінця.

Перестрілки, рукопашні бої, погоні присутні. Гарна картинка, чудова операторська робота, монтаж, гра акторів. Серед всіх можна виокремити Кім Сон Хо він поєднує в собі харизму та гумор. Його персонаж одночасно є смішним і залякуючим, це важке завдання з яким Сон Хо справився.

"Нащадок" можна назвати одним із кращих бойовиків 2023 року, але, як на мене, не слід переоцінювати. 7/10 цілком нормальна оцінка.

До речі на кінобазі дуже зручна шкала, якщо вам важко визначатись з оцінками фільмів:
10 - Найкращий
9 - Кращий
8 - Суперовий
7- Добре
6 - Нормально
5 - Піде
4 - Ну таке
3 - Поганий
2 - Жахливий
1 - Дно

18.11.2023 - 22:11

одночасно смішний і не дуже фільм. отой "професіонал" (я так і не зрозумів як його звати) дуже розбавляв атмосферу і викликав усмішку 

09.11.2023 - 18:11

Даякую за крутий переклад!

01.10.2023 - 09:10

    Дякую за можливість дивитися українською. 

06.09.2023 - 23:09

Фільм дуже класний, те наскільки до кінця тебе тримають в легкій напрузі просто вау. Якшо ви давно хотіли подивитися такий легенький трилер на вечір то раджу цей фільм усією душею. Також хотілось подякувати за субтитри, вони на висоті, дякую💕.

20.08.2023 - 22:08

Господи,я просто на сьомому небі від щастя!Це найпрекрасніший фільм,який я коли-небудь бачила!Акторська гра на вищому рівні.Під час перегляду,я просто поринула з головою у сюжет фільму.Дякую bambooua за чудовий переклад та  озвучку,які є вагомими складовими цього кіновитвору!ХАЙ ЩАСТИТЬ!!!🤍🤍🤍