Субтитри

Залишити коментар

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Коментарів: (7)

j98
j98
19.02.2023 - 01:02

нереально крутий фільм)спецефекти, акторська гра на висоті

дякую за переклад

20.01.2023 - 19:01

Я в захваті, дуже сподобався фільм, я навіть плакала на одному моментію Однозначно рекомендую до перегляду))

14.01.2023 - 16:01

Найкращий корейський фільм в жанрі екнеш. Чан Ук просто геніальний актор.

12.10.2022 - 09:10

Весь фільм активний і не дасть вам занудьгувати. Бадьоро починається, бадьоро закінчується, а на проміжку між бадьористими А і Б розмістились розслідування, бойовик, трилер, погоні. Фільм за голлівудськими мірками знятий за 5 грн, але виглядає круто й не гірше. Автівки вибухали та розбивались без зелених екранів, що виглядало ефектно. Фінальна погоня з копами та бандитами по духу мені нагадала серію ігор Need for Speed. Антагоніст хоч і не є видатним за всю історію кінематографа, але боротьба наших героїв з ним була цікавою. Фільм сконцентрований на дії, тому нам мало відомо про членів команди, окрім того, де працюють і чим займаються. Хакерша Йо Уль є таємничим персонажем, яка приковує до себе увагу. Можна тільки здогадуватись, чому вона продовжує говорити зі своїми друзями, знаходячись в одній кімнаті, виключно за допомогою телефону. Чи стоїть за цим історія пов'язана із соціумом, яка її травмувала? 

Задум фільму, де основою є довести невинуватість головного героя не новий, і треба постаратись, щоб зробити щось особливе. Але до сюжету підійшли креативно, тому ця стрічка варта уваги.

Кінцівка є завершеною і тут немає ніякої романтики, але для мене вона залишається відкритою. В деяких моментах мені здалось, що Квон Ю подобається Йо Уль. Граючи в онлайн ігри вони довгий час спілкувались, вона чула його голос, могли сподобатись якісь його риси. Судячи з її хакерських вмінь, якщо він її зацікавив, вона могла з легкістю вийти на його справжнє фото та встановити особистість. Тому можна припустити, що вони були б разом після завершення цієї історії.

У підсумку можна сказати, що не завжди друзями можуть бути ті, з ким ти навчався в школі чи університеті, кого ти вважаєш друзями. Навіть кровна спорідненість нічого не означає: будь-то родичі, брати, сестри, батьки. В житті багато прикладів того, що вони можуть бути найзапеклішими ворогами. Онлайн-друг це не погано, але звісно, що їх треба також фільтрувати як і реальних.

09.09.2022 - 15:09

Гарний склад акторів, злагоджена робота. І, звичайно ж, Чжі Чан Ук! Цим все сказано.
Фільм напрочуд видовищний. Спецефекти чудові, особисто мені такі подобаються. 10 з 10.

08.09.2022 - 22:09
Цитата: Дорамилав Дор

Цей фільм відтворюється без звуку, тобто лише відео можна бачити, а не слухати.  Прошу виправити цю ситуацію. 

відео перезалито

05.09.2022 - 18:09

Цей фільм відтворюється без звуку, тобто лише відео можна бачити, а не слухати.  Прошу виправити цю ситуацію.