Субтитри

Залишити коментар

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Коментарів: (6)

02.07.2023 - 17:07

Я вже день після перегляду думаю чого ж мене так бісила ця головна парочка.. І зрозуміла, бо вони ж гомофоби. Обидва. Оця їх дуже палка проблема хто з них буде пасивом показова. Чому їх так це лякало? Жах. Щось тут режесер намутив. 

01.07.2023 - 19:07

Це вже другий лакорн в якому мені не подобається головна пара, але приємно спостерігати за другорядними парами. Таке ж було в "Коли ми зустринемося знов". Дякувати творцям вони зняли окреми лакорн про дургорядну пару, і він на мою думку краще ніж основний. 

Щодо цього лакорну, то мені здається що сценарист трошки не дружить з головою. Я відносини головних героїв неможу названити ні коханням ні дружбою. Вони постійно хотіли один одного підстебнути. Навіщо, не зрозуміло. Рам та Кін це цікава пара з цікавим ходом розвитку відносин. Вони хоч рухаються. Маю надію що буде другий сезон і буде продовження про них.

Лакорн на 5 з 10. В деяких моментах про цих дурнів я перемотувала відео. 

09.05.2023 - 01:05

Цей серіал вразив мене  до глибини душі. Він такий простий, веселий, особливо цікаво спостерігати за стосунками всіх 4 пар. Кін та Рам - тепер моя найулюбленіша пара назавжди. Емоції так і перли з мене, коли були моменти з ними. Ледве не пішла на той світ через ці емоції. Дуже дякую за переклад такої чудової дорами! Хоча вона і проста та смішна, однак я крінжувала з неї навіть більше, ніж з лакорнів 18+!  Тепер треба заспокоїтись...)

02.12.2022 - 19:12

Капець. Головна пара повне розачарування. Навіть герої з моїх перших прочитаних фанфіків були краще прописані. Вони наче не студенти, а підлітки в якомусь індійському фільмі. Дякувати, що тут є справді хороші другорядні пари з гарною історією. Особливо сподобалась пара там де є хлопець, що боїться собак (я забула як їх звати). Їхня історія дуже гарна і мила 5/10

07.10.2022 - 12:10

Таке. Дивитись можна лише заради другорядних пар. Основна історія і справді наче їм років по 14 не більше. 

09.09.2022 - 15:09

Це просто капець як мене дратувала головна пара свята невинність 😜 дивилася заради Рама та Кіна 🔥😉але серіал точно не про студентів,максимум старша школа