Субтитри

Залишити коментар

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Коментарів: (12)

17.07.2024 - 16:07

Дуже чуттєва, мила та смішна дорама. Звичайно зі своєю драмою, розслідуваннями,  сенсами.  Велике дякую за українські субтитри та за ті об*єми роботи, зусиль та часу,  що були витрачені на них!!

09.04.2024 - 14:04

Хороша дорама😊 Напочатку було трохи важко зрозуміти суть і традиції, але через кілька серій серіал розкачався. Сюжет цікавий, не дуже затягнутий, без зайвої драми. Однозначно рекомендую👍🏼

28.03.2024 - 02:03

Мені дуже сподобалося, що сюжет базується на реальних законах і звичаях тих часів (як щодо шлюбу, так і щодо соціальних норм взагалі). За підбором пар, паралельній протидії інтригам клану наложниці імператора та тим, як коригувалися і змінювалися плани цієї завзятої групи ентузіастів, було страшенно цікаво спостерігати. Цікаво також обіграли «доленосність» шлюбу, «посланців кохання» (людей, які вміють бачити/відчувати пари «суджених»), не забувши показати заразом і те, що навіть не суджені один одному можуть закохатися взаємно і бути щасливими, і те, що любов може наздогнати і вдруге в житті – і принести щастя. Не обійшлося і без драматичних моментів. Коли вони почали розслідування давньої справи про вбивство – та накопали інформацію, яка і шокує, і дає можливість поквитатися з політичними опонентами, і при всьому тому вимагає дуже обережного поводження, щоб не нашкодити родині.

Окремо зазначу, що я просто обожнюю, коли сценаристи уміють гратися зі штампами. І тут вони розвернулися на повну котушку: щось із обов’язкових компонентів жанру лишили без змін, лиш підсвітивши, наче підморгнувши глядачу (як той же «перший зоровий контакт», переодягання дівчини в чоловіка, щоб займатися чимось недозволеним для панночок, чи перша зустріч із судженими головних героїв); щось показали під іншим кутом (як «маскування» головної героїні, яку рідний брат в такому вигляді не впізнає, але вона сама цьому дивується, та і перед свекрухою «в образі» не ризикує показуватися); щось гендерно перевернули (тут пані сваха практичніша і знає життя, а панич – наївне створіння, яке знає реальність лише за законами та книгами, у канонічних сценах порятунку з-під коліс чи з води тут рятівницею виступає пані, та і не тільки в них). Тут взагалі дуже класно і при цьому по-доброму обстібали майже всі драматичні штампи, притаманні історичній романтичні дорамі (за «чоловіки керують політичними справами, жінки мовчки коряться», «кинути, наговоривши різких слів, щоб кохана людина швидше тебе забула», «ховатися в метрі від ворогів буквально за ширмою – і щоб не помітили» та «втікти з весілля до коханого» я аплодую стоячи). Та і інша гендерна інтрига, яка виявляється ще трагічнішою історією кохання, ніж «повість про Ромео та Джульєтту» також варта аплодисментів. Сценаристу величезна подяка за це, за дрібні детальки, кожна з яких (якою б дрібною і неважливою не здавалася) потім зіграє свою роль в історії. І за чудові діалоги. А акторам – за відігрування не лише словами, але і мімікою – у більшості це прекрасно вийшло.

Трохи докладніше тут.

Гість Tanya
Гість Tanya
15.03.2024 - 21:03

Дорама просто супер. Дякую за переклад і можливість мати гарний вечір.

15.03.2024 - 07:03

Офігенська дорама! Тепер в списку моїх улюблених. Чудова комедія, чудові актори, зовсім трошечки драми. Я дуже вдячна за переклад!

13.02.2024 - 21:02

Доброго вечора! Дякую, за переклад веселої дорами з традиційною орієнтацією акторів!!!!! З нетерпінням чекаю продовження.

25.01.2024 - 00:01

Гарна дорама. Маю надію, що головні герої вирішать свої проблеми якнайкращим чином. Якщо шукаєте щось легке та позитивне, вам сюди :)

19.01.2024 - 01:01

Мені цікаво, як це все вирішиться.. Якою буде реакція на правду..?

06.01.2024 - 19:01

Дякую, що взялись за переклад цієї дорами!

Недавно побачила на неї розлогий відгук і розумію, що це саме те, чого мені давно хотілося. Тож з нетерпінням чекатиму на продовження!


ЛіБі
ЛіБі
30.12.2023 - 19:12

Хороша дорама, головні герої дуже милі, звичайно особливо Ро Ун. Дуже дякую за можливість дивитися дорами українською. Хотілося аби серії виходили частіше. 

29.12.2023 - 13:12

Дякую за переклад! Підкажіть будь ласка, як часто виходять серії? З нетерпінням чекаємо продовження

25.12.2023 - 10:12

Дуже класна комедія! Чекаю кожну нову серію як свята! Дякую за переклад!!