Субтитри

Залишити коментар

Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Коментарів: (2)

18.12.2023 - 09:12

Відгук. Частина 1.

Драма, що розповість про жінку з Південної Кореї, яка випадково потрапила до Північної Кореї. Як на мене, до волі не стандартна екранізація, принаймні я не знаю інших драм, де б зображали побут жителів півночі. Було цікаво побачити те, що було в Україні у радянські часи: обшуки будинків на наявність нелегальних речей з "ворожих країн", контрабанда на ринках, прірва між селом та столицею, зловживання посадами я сюди відносити не буду, бо воно є всюди й капіталістичні країни не є виключенням. 

На початку історії нас знайомлять з головною героїнею, на ім'я Юн Се Рі, дочкою заможного конгломерату. Можливо вона й звикла до хорошого життя, але забезпечила вона його собі сама. Юн Се Рі не з тих, кому все давалось просто. Дівчина принципово ніколи не зловживала статусом своїх батьків, ба більше вона відмовилась від сім'ї, жила окремо й здобувала освіту сама, а надалі заснувала свою компанію і стала обличчям свого ж модного дому, що спеціалізується на створенні косметики, парфум та одягу.
Одного дня її батько запрошує усіх членів родини на вечерю й оголошує Юн Се Рі спадкоємицею своєї компанії, що дуже не сподобалось її братам з їхніми дружинами, які тільки й те робили, що змагалися між собою за це право. Він обґрунтував свій вибір тим, що донька успішно керує власно створеною компанією.

На наступний день після рішення батька, Юн Се Рі зібралась тестувати новий костюм для польотів на параплані. Погода різко погіршилась, здійнялась буря, яка занесла її до тієї частини демілітаризованої зони, яка належить Північній Кореї. 

Північнокорейський прикордонний патруль на чолі з Рі Чжон Хьоком вирішують сховати норовливу генеральну директору модного дому, доки не зможуть безпечно повернути її через кордон.

Попри те, що це романтика, сюжет не обертається лиш навколо стосунків головних героїв. У кожного з них своя історія та вороги, які після їхньої зустрічі об'єднують сили, щоб позбутись їх обох одночасно. 

Окрім головної пари є ще одна. Я помітив, що в деяких романтичних корейських драмах в сюжет додають ще одну пару, учасники якої пов'язані з головною і займають друге місце в розповіді, але не менш цікаві. Також сюжет насичений другорядними персонажами, які роблять всю картину більш доповненою та цілісною.


28.06.2023 - 21:06

Ця дорама вижала з мене багато сліз Т-Т НАЙКРАЩА 💗💗💗